Tellimisel tootmine firmadele ja spordiklubidele

Pakume kvaliteetseid ning läbiproovitud spordi- ja reklaamriideid just sellise kujundusega nagu soovite. Tulge oma ideede, värvide, logode, stiiliraamatu või mistahes sooviga ning loome just Teie ettevõttele või spordiklubile sobiliku lahenduse. Pakume enne tootmist joonist ja/või 3D mudelit, soovi ja/või vajaduse korral trükiproove jpm, et saavutada parim lõpptulemus. Reeglina toodame kliendi kujundusega tooteid alates kogusest 10tk mudeli kohta, näomaski puhul alates kogusest 24tk.

Valmistame tooted Eestis funktsionaalsetest, kvaliteetsetest ja hoolega valitud kangastest, millest suur osa on Euroopa päritolu.

Tootekataloog tellimisel tootmise tarbeks (hulgimüük):

Trükitehnoloogia

Eelpool kirjeldatud toodang saab oma kujunduse sublimatsioontrüki meetodil, sellega kantakse rõiva disain ja/või logod, kujunduselemendid jms kangale või toote lõigetele, enamasti enne nende kokku õmblemist. Disain trükitakse peegelpildis spetsiaalsele paberile, mis kantakse seejärel kuumpressi abil kangale. Sellise tehnoloogia kasutamine võimaldab meil toota unikaalsete disainidega reklaam- või spordirõivaid ning luua huvitavaid ja isikupäraseid kujunduslahendusi näiteks spordimeeskondade riietuseks või firmareklaamiks. Sellisel viisil trükki on võimalik teha polyester materjalidele – laias valikus sobivaid kangaid on meil selle tarbeks välja otsitud, et pakkuda toodangut rohketes tootesegmentides.

Vaadake meie poolt loodud disainilahendusi kindlasti ka siin:

Shopping Cart