Kahekihiline korduvkasutatav filtreeriv näomask – valge

4.9039.00

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Omadused: filtermaskid on kahekihilised ja korduvkasutatavad. Sisemine kiht on hingav, kerge ja pehme valge polüesterkangas. Välisküljel on TTJA** poolt näomaskides kasutuseks heakskiidetud filtermaterjal. Mask ületab FFP2 standardiga nõutud filtreerivusomadusi.

Filtrit on testinud Soomes Eurofins Expert Services Oy*** ning maski tõhusust tervikuna mõõdetud TÜ füüsika laboris****. Mõõtmisel leiti, et maski filtreerimisvõime on viiruse mõõtu (100 nm) osakeste puhul 96%, peene aerosooli (300 nm) puhul 98% ja väikeste piiskade (3000 nm) puhul 100%. Osakeste filtreerimise võime on seega väga hea ja hingavus on parem kui tüüpilisel kirurgilisel maskil. Maski aitab vormis ja fikseeritult hoida ülaosasse sisse õmmeldud tugevdustraat. Maski pakendisse on lisatud instruktsioonileht pesemis- ja desinfitseerimisjuhistega. Maskis kasutatav polüesterkangas on antibakteriaalse töötlusega. Kõrvasilmusteks on elastne valget värvi pael.

Maskid taluvad pesu 60c ning desinfitseerimist tulises vees – täpsemalt kirjeldatud maski pakendisse lisatud instruktsioonis.

Meilt saab tellida personaalse kujundusega (nt firma logoga) maske:

Detailide täpsustamiseks võtke julgelt ühendust!

*Toodetakse Eestis

** Viide TTJA dokumendile (lk13)

*** Viide filtermaterjali parameetritele ja testi tulemustele

**** TÜ füüsikalabori maskitest

NB! Käesolev mask ei ole meditsiinitoode.

toodet komplektis

kmpl. 10tk, kmpl. 2tk, üks tk

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart