Teenused

Pakume trükki ja tikandeid valmistoodetele (T-Särgid, pusad, softshellid jne), näiteks Stedman toodetele mida edasi müüme, ava koduleht: LINK

Samas valmistame ka ise erinevaid (eelkõige spordi) riideid. T-Style tellimisel tootmisel riietest: LINK


SIIDITRÜKK

Siiditrükki kasutatakse siledapinnalistele tekstiiltoodetele firmasümboolika, kirjade ja piltide kandmiseks. Trükkida saab nii naturaalsest kui sünteetilisest kiust toodetele:

T-särgid,
tööriided,
pusad,
rätid,
kotid, jne.
Trükitavast kujutisest eelistame kliendilt saada CorelDraw (*.cdr) faili.
Võimalik on trükkida kuni 8-värvi kujutisi.
Siiditrüki hinna määrab trükitava kujutise värvide arv ja toodete kogus. Mida suurem kogus, seda odavam on ühe toote trükkimise hind.
Trükitud tooteid on kujutise pikaajaliseks säilimiseks soovitav pesta pahempidi pööratult, mitte üle 40°C vees (vaata ka toote hooldusjuhendit!). Triikimine otse üle kujutise ei ole lubatud!

Tehnoloogia
Trüki eeltööna teeme kujutisest kõigepealt värvilahutuse ning seejärel trükikiled. Iga trükitava värvi kohta valmistame eraldi trükimatriitsi. Trükivärvi kanname tootele läbi raamile pingutatud trükisiidi ning kinnitame kuivatustunnelis kõrgel temperatuuril.


TRANSFERTRÜKK

Transfertrükki kasutatakse sünteetilisest materjalist tekstiiltoodetele firmasümboolika, kirjade ja piltide kandmiseks. Materjal võib olla nii veniv kui mitteveniv. Tooted:

dressid,
tööriided,
joped,
võistlussärgid, jne.
Meetod sobib hästi spordiriietele logode, numbrite ja nimede trükkimiseks.
Trükitavast kujutisest eelistame kliendilt saada CorelDraw (*.cdr) faili.
Võimalik on trükkida kuni 8-värvi kujutisi.
Transfertrüki hinna määrab trükitava kujutise värvide arv ja toodete kogus. Mida suurem kogus, seda odavam on ühe toote trükkimise hind.
Trükitud tooteid on kujutise pikaajaliseks säilimiseks soovitav pesta pahempidi pööratult, mitte üle 40°C vees (vaata ka toote hooldusjuhendit!). Triikimine otse üle kujutise ei ole lubatud!

Tehnoloogia

Transfertrükk on siiditrüki meetod, kus soovitud kujutis kantakse paberilt tootele survet ja kuumust kasutades. Vajalikud algmaterjalid ja eeltöö on siiditrükiga samad. Kujutise trükime esmalt spetsiaalsele paberile ümberpööratult ehk peegelpildis ning seejärel kanname tootele spetsiaalse survet avaldava kuuma pressiga. Kasutatavad värvid, liimid ja tehnika tagavad ühtaegu veniva ja sileda trüki.


TIKKIMINE

Tikkimist kasutatakse tekstiiltoodetele firmasümboolika, kirjade ja piltide kandmiseks tikkimismasina ja –niitide abil. Tikkida on võimalik nii valmistoodetele kui detailidele, samuti võib tootele kinnitada embleemina valmistatud tikandi. Tooted:

polod,
tööriided,
triiksärgid,
nimesildid,
embleemid, jne.

Tikitavast kujutisest eelistame kliendilt saada CorelDraw (*.cdr) faili. Kujutisest tikandi saamiseks koostame tikkimisprogrammi. Programm määrab ära tikandi pistete arvu, mis on tikkimisprogrammi ja tikandi hinna kalkuleerimise aluseks. Enne toodetele tikkima asumist teeme tikandiproovi, programmi ja tikandi lõplik hind selgub tikandinäidise kinnitamise käigus. Tikkimisprogramm jääb kliendi omandusse. Meie tikkimismasinad võimaldavad kasutada ühes disainis kuni 12 erinevat värvitooni. Kasutame Madeira Classic tikkimisniite, mida on ca 350 värvitooni. Kliendi firmasümboolika tikkimiseks vajalik toon leitakse niidikaardi värvitabelist või Pantone koodiga võrdlemise abil. Peale siidja läikega viskoosniitide on võimalik kasutada ka kulla- ja hõbedatoonilisi metallikniite ning pimedas helenduvat fluor-niiti.


SUBLIMATSIOONTRÜKK

Sublimatsioontrükki kasutatakse valgest polüesterkangast detailidele mustrite, paljude logode ja kirjade kandmiseks. Kanga kiududesse kuumutatakse õhuke värvikiht, katsudes ei ole trükitud pinda võimalik eristada trükkimata pinnast. Omalt poolt pakume mitmeid tiimi- ja fännisärkide võimalusi.

Trükitavatest logodest ning muudest kujutistest eelistame kliendilt saada CorelDraw (*.cdr) faile. Lõpliku kujunduse valmistame vastavalt kliendi soovile kohapeal.
Sublimatsioontrüki hind sõltub kujunduse mahulisest ja mõõtmelisest suurusest. Kogus ja värvide arv hinnale mõju ei avalda.
Tehnoloogia
Lõpliku kujunduse prindime spetsiaalsele sublimatsioonprintimise paberile spetsiaalsete tintidega, peegelpildis. Välja ei saa printida valget värvi. Paberi paigutame tootedetailile ning pressime materjalist sõltuva vajaliku temperatuuriga, survega ning aja jooksul.