Firmast

T-Style asutati aastal 1992. Alustades siiditrüki ja tikkimisteenuse osutamisest on tänaseks jõutud areneda põhjaliku tootevalikuga spordirõivaste tootjaks. Alates 2008 aastast on meie tooted enamikus tehtud sublimeeritavatest kangastest võimaldades pakkuda firmadele ja spordiklubidele neile ainuomase disainiga rõivaid.

Jäädes truuks oma juurtele pakume endiselt ka klassikalise siiditrükiga t-särke, transfertrükki tööriietele ja spordirõivastele. Alates 2019 aasta lõpust tikkimisteenuseid enam ei pakuta. Meie klientuur ulatub koolidest, firmadest ja klubidest kuni tippsportlaste ja rahvuslike esindusvõistkondadeni välja. Valikut meie poolt toodetud rõivastest on võimalik vaadata kodulehe galeriist ja kategooriast kõik tooted.

Meie kaasaegne tootmistehnoloogia tagab alati parima kvaliteedi. Mutoh, Marc, Monti Antonio, Optitex on kõik oma valdkonna juhtivad kaubamärgid. Kombinatsioon parimast tehnoloogiast, professionaalsest meeskonnast, kvaliteedijuhtimisest ja innovaatilistest ideedest võimaldavad meil pakkuda teenindust parimal võimalikul tasemel.